Автобус з українськими туристами потрапив у ДТП в Румунії

13:50, 21 жовтня 2019

У Румунії автобус із 46 українцями потрапив в ДТП. Аварія трапилася в понеділок, 21 жовтня. Про це інформує румунське видання stirilekanald.ro.

Повідомляється, що автопригода трапилася вранці у понеділок, 21 жовтня, поблизу румунського міста Бранешть (повіт Галац, межує з кордоном України). Автобус з 46 українськими туристами з’їхав з дороги та перевернувся.

Внаслідок аварії ніхто не отримав серйозних травм. Усі пасажири продовжили рух іншим автобусом.

Серед ймовірних причин ДТП називають густий туман та мокру дорогу.

Оперативні, достовірні і найважливіші новини тут Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google Додати

Відомо також, що транспорт повертався з Греції до Одеси.

Нагадаємо, в ніч на суботу, 19 жовтня, неподалік кордону з Словаччиною, поблизу села Пацин, що на сході Угорщини, автобус з українцями потрапив у ДТП. Постраждали десятеро осіб, з них шестеро отримали важкі травми. Відомо, що водій мікроавтобуса не впорався з керуванням, на перехресті з'їхав на узбіччя і зіткнувся з деревом.

Вночі у неділю, 20 жовтня, автомобільна аварія з участю українців трапилася на трасі поблизу села Несовіце (східний регіон Чехії). Унаслідок ДТП 10 пасажирів з різними травмами госпіталізували до лікарні. Відомо, що водій мікроавтобуса був тверезий, але заснув за кермом, що одразу призвело до аварії.