Українці (U21) завершили виступи у Чемпіонаті Європи з футболу

08:15, 20 червня 2011

Молодіжна збірна України завершила чемпіонат Європи в Данії, програвши в останній грі групового турніру збірній Іспанії з рахунком 0:3. Команда Павла Яковенка, якій перед початком турніру пророкували як мінімум місце у півфіналі, скромно завершила змагання на останньому місці в групі В.

У трьох матчах українська команда набрала лише одне очко, повідомляє Чемпіон.

Лише в стартові хвилини матчу з іспанцями українці намагалися щось протидіяти супернику. Далі - цілковитий контроль м`яча іспанцями, недолуга гра українського захисту і цілої команди та закономірні голи у ворота Каніболоцького.

Перший м`яч у ворота "молодіжки" привіз Кривцов, який підсковзнувся у власній штрафній, а Мата з кількох метрів розстріляв ворота збірної України.

Забити гол у відповідь українцям не вдалося, а ось пропустили через хвилин 15-ть. На 28 хвилині ще один простріл низом у штрафну українців і м`яч пролітає через весь захист збірної України й Адріан з кількох метрів забиває у пусті ворота.

Іспанія свій третій гол забила на 71 хвилині. Гармаш у своїй штрафній завалив Мата і отримав вилучення, а у ворота українців був призначений пенальті. Ракицький, проводжаючи Гармаша за межі поля відвісив йому стусана. З 11 ж метрів Мата був влучний, зробивши рахунок 3:0. Через кілька хвилин Коноплянка отримав картку за симуляцію, а через хвилини дві не реалізував пенальті призначений за фол голкіпера іспанців на Зозулі.