Українці завоювали дві золоті медалі на чемпіонаті світу з пауерліфтингу

22:54, 15 листопада 2017

На чемпіонаті світу з пауерліфтингу, який проходить у чеському місті Пльзень, українці завоювали дві золоті медалі. Про це повідомили в прес-службі Міністерства молоді та спорту.

Чемпіоном світової першості став Андрій Наньєв. Він був кращим у ваговій категорії до 83 кг. По сумі трьох вправ атлет підняв 932,5 кг. Крім того, в активі Наньєва «мале золото» у жимі лежачи і «мале срібло» в присяді.

Другу золоту медаль для України на чемпіонаті світу виграла Лариса Соловйова. Вона стала кращою в категорії до 63 кг з результатом 607,5 кг. Окрім того українська пауерліфтерка стала кращою у жимі лежачи та присіданні, а також здобула «мале срібло» у становій тязі.

Сьогоднішня золота медаль Соловйової стала сьомою на чемпіонатах світу для української спортсменки.

Нагадаємо, Лариса Соловйова - чотириразова чемпіонка Всесвітніх ігор. Вона підтвердила звання найсильнішої на Всесвітніх іграх-2017 у польському Вроцлаві в липні цього року. Андрій Наньєв на цих престижних змаганнях виграв бронзу.

Чемпіонат світу з пауерліфтингу проходить з 13-го по 18 листопада в Чехії.