Українці здобули бронзу в естафеті на Чемпіонаті світу з біатлону

16:32, 11 березня 2011

Сьогодні, 11 березня, в чоловічій естафеті а Чемпіонаті світу з біатлону, що триває у російському Ханти-Мансійську, збірна України здобула бронзові нагороди, поступившись лише норвежцям та росіянам.

У складі збірної України стартували Олександр Біланенко, Андрій Дериземля, Сергій Семенов та Сергій Седнєв.

Першими, в результаті гонки, стали норвежці з двома промахами, використавши 10 додаткових патронів, другі – росіяни, котрі використали 8 додаткових патронів і треті українці, які використали 10 додаткових патронів. Четверті – шведи, п’яті – італійці. Збірна Німеччини посіла лише 7 місце.

Зазначимо, що після останньої стрільби Сергій Седнєв вийшов на третьому місці, однак вже на позначці 5,9 км обігнав росіянина і був другим. Однак, в результаті таки відстав від переможця на 28 секунд, а від росіянина на 14,6 секунди.

Нагадаємо, що це вже друга нагорода в активі нашої збірної на Чемпіонаті світу. 9 березня на Чемпіонаті світу з біатлону в індивідуальній гонці на 15 км українська спортсменка Віта Семеренко здобула бронзову нагороду.