Українцям запропонували вітати одне одного з Днем Незалежності через сайт-конструктор

17 серпня

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України (МінТОТ) до Дня Незалежності започаткувало інформаційну кампанію «Посада: простий українець».

Як йдеться в повідомленні прес-служби міністерства, мета кампанії – надати можливість усім громадянам привітати один одного з Днем Незалежності за допомогою спеціально створеного сайта-конструктора, а також посилити конструктивний діалог між українцями.

«Кампанія об’єднує простих українців з різних куточків України будь-якого віку, представників різних професій, соціальних груп, мовної, етнічної та релігійної приналежності. За задумом організаторів, акція має бути приводом поділитися щирими привітаннями, посмішками і вірою в успішне майбутнє України, яке починається з кожного громадянина», – зазначають у МінТОТ.

Згідно планом, частину поздоровлень також розміщуватимуть на білбордах, потягах «Інтерсіті», міжміських електричках у всіх областях України, а також у Київському і Харківському метрополітенах.

На сайті-конструкторі будь-хто може завантажити своє фото та написати привітання до 27-річниці Незалежності.

До слова, серед упізнаваних облич, які вже є на сайті проекту із привітаннями – відомий спортивний коментатор та журналіст Сергій Савелій.

До слова, цьогоріч на урочистому параді на честь Дня Незалежності у Києві 24 серпня військовослужбовці вперше використовуватимуть військове вітання «Слава Україні!» – «Героям слава!» замість вітань радянського зразка («Здрастуйте, товариші», «Бажаємо (бажаю) здоров’я»).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Головні новини Львова за 19 листопада
У Винниках відкрили удосконалену транспортну розв’язку без лівих виїздів
«Авто Євро Сила» оголосила блокування доріг по всій Україні. Онлайн-карта блокпостів
Недобудовану лікарню на Львівщині продали з аукціону за 10,5 тис. грн
У львівському «вікні життя» залишили місячну дівчинку
У Кабінеті міністрів розповіли про етапи монетизації субсидій 2019 року
На Закарпатті протестувальники перекрили трасу Київ–Чоп
Вселенський Патріархат невдовзі затвердить дату проведення Об’єднавчого собору в Україні
В найближчі дні в Україні пройдуть дощі зі снігами і посилиться вітер
Як перетнути кордон швидше у період різдвяно-новорічних свят?