Україну об'єднають не гасла, а спільна діяльність заради майбутнього, віра в свою країну і бажання жити у квітучій країні. Про це заявила лідер партії «Україна - Вперед!» Наталія Королевська під час дискусії з Олегом Тягнибоком у прямому ефірі «Великої політики» на телеканалі «Інтер», інформує її прес-служба.
На її думку, таким прикладом об'єднання стало проведення в Україні футбольного чемпіонату Євро-2012. «Це об'єднало всю Україну - спільна діяльність, спільні перемоги і спільне майбутнє. Нам потрібно дивитися вперед, йти до нових перемог. Україну об'єднає віра в свою країну і бажання жити в процвітаючій країні», - зазначила Наталія Королевська.
Вона підкреслила, не потрібно лише декларувати те, що ми йдемо до Європи, а слід об'єднатися заради забезпечення європейських умов життя для українських громадян. «Це – європейська зарплата 1000 євро і пенсія - 500 євро, європейський стандарт доступної медицини, це європейський стандарт якісної освіти, це європейський спосіб життя для всіх наших громадян», - сказала вона.
При цьому Наталія Королевська запевнила, що партія «Україна - Вперед!» однозначно не буде об'єднуватися у майбутньому парламенті з Партією регіонів, КПУ та «Свободою». «Ми готові до діалогу навколо наших цінностей, з тими, хто готовий підтримати наш план «Нова економіка - нова країна». Наше завдання – змінити якість української політики, привівши до парламенту нових людей», – сказала лідер партії.
«За 20 років Незалежності України змінилося два покоління, але в країні правлять політики минулого. Прийшов час новому поколінню взяти відповідальність за країну. Щоб жити в країні можливостей, а не репресій, в країні, де цінують героїв, а не принижують їх, в країні патріотів, а не націоналістів, в країні, яка пишається своїми людьми, де цінують честь і гідність, а не підлість і зраду. Настав час змін, і ми починаємо діяти», – резюмувала Наталія Королевська.
Нагадаємо, Вибори до Верховної Ради України відбудуться 28 жовтня 2012 року за змішаною пропорційно-мажоритарною системою: 225 депутатів обираються за списками політичних партій (бар'єр для проходження в Раду - 5%), ще 225 - в мажоритарних округах. Відповідні зміни до закону про вибори народних депутатів прийняла ВРУ 17 листопада 2011 року. «За» закон, розроблений спеціальною комісією Верховної Ради, проголосували 366 депутатів.
30 липня в Україні стартувала передвиборча кампанія виборів Верховної Ради.
Додамо, що ЦВК зареєструвала 87 політичних партій для участі у виборах (кандидатів 2 643). Окрім цього, ЦВК зареєструвала 2 641 особу-кандидата в депутати Верховної Ради по мажоритарних округах.