26 лютого у Львові відбулася презентація релігійної візії Львова у 2025 році, розробленої Унівською Групою. Вона є однією із галузевих візій, які разом складають бачення міста за 15 років.
Як зазначив у своєму виступі член групи, віце-ректор УКУ Мирослав Маринович, у 2025 році Львів є містом, що надає можливості вільно розвивати уже сформовані релігійні ідентичності та формувати свої, у ньому можуть виникати і вільно розвиватись нерелігійні ідентичності, релігійні громади Львова соціально активні та включені в життя міста. "Ця візія не конфесійна, але й не атеїстична, - запевнив Мирослав Маринович. – Місто, що пам’ятає релігійно-національні громади, які свого часу доклалися до розбудови міста, захищали його та збагачували. Воно системно підходить до збереження їхньої релігійної та культурної спадщини. Пам'ять про духовну історію робить Львів релігійно стабільним містом, готовим до зустрічі й толерантного діалогу. Релігійна та конфесійна множинність не призводить автоматично до релігійної ворожнечі".
Як запевнив представники Унівської Групи Євген Глібовицький, Львів повинен рухатися, але "не будь-коли, бо це призведе до дороги в нікуди". "Ця жовто-синість не дає нам побачити, що місто соціалістичне. Якщо ми хочемо, щоб місто було живим, треба творити. Архітектури в центральній частині міста недостатньо, щоб місто жило. Падіння шенгенської стіни - і Львів "впаде" як туристичне місто. Ми ризикуємо перестати творити, а місто може стати дорогим і некомфортним. Сьогоднішнє і завтрашнє покоління має долучатися до створення нового. Місто повинне бути відповідальними", - зазначив Євген Глібовицький.