УПЛ: «Шахтар» і «Динамо» настріляли 11 голів

07:31, 16 березня 2015

У 17-му турі української Прем'єр-ліги донецький «Шахтар» з рахунком 6:0 розгромив донецький «Олімпік». У свою чергу, київське «Динамо» познущалось з «Іллічівця», забивши 5 голів.

Донеччани, які ще не зовсім оговталися від розгромної поразки у Мюнхені від «Баварії» (7:0), вийшли на поле із подвійним бажанням перемогти. Перші чотири голи «гірники» забили ще до свистка на перерву, ще два м'ячі оформили на початку та наприкінці другого тайму - Срна (8 'з пен.), Марлос (38', 39 '), Гладкий (43'), Тайсон (57 '), Тейшейра (87') - 6:0.

Тим часом у Києві динамівці впродовж цілого першого тайму не могли розчаклувати ворота аутсайдера чемпіонату, маріупольського «Іллічівця». Перший м'яч у ворота суперника забив Андрій Ярмоленко з пенальті на 38 хв зустрічі. До слова, цей гол став першим для гравця у новому році. Другий тайм стартував з автоголу «Іллічівця», а пізніше ще по голу у ворота маріупольців забили Андрій Ярмоленко (62'), Лукаш Теодорчик (80') та Віторіну Антунеш (82') - 5:0.

До слова, у Дніпропетровську «Дніпро» мінімально обіграв запорізький «Металург» - на 75 хв відзначився 19-річний Ігор Лучкевич - 1:0, а в Запоріжжі луганська «Зоря» з таким же рахунком здобула перемогу над «Чорноморцем».

За результатами 17-го туру УПЛ першість у турнірній таблиці зберігає київське «Динамо», на другому місці перебуває донецький «Шахтар» і лише на одне очко від «гірників» відстає «Дніпро».