Управління туризму Львівської міськради очолила Ліна Остапчук

5 вересня

Управління туризму Львівської міськради очолила Ліна Остапчук, яка досі керувала «Львівським конференц-бюро». Про це під час апаратної наради 5 вересня повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

«З 10 вересня буде очолювати управління туризму буде Ліна Остапчук. Ліна була керівником «Конференц-бюро» і ми суттєво збільшили кількість конференцій у Львові. Хочемо такі результати досягнути в туризмі», – зазначив Садовий.

Водночас директором ЛКП «Львівське конференц-бюро» стане Андрій Павлів, який досі був заступником директора з маркетингу у цьому ж ЛКП.

Довідка. Ліна Остапчук народилася 25 листопада 1982 року в Луцьку. У різні роки працювала в прес-службі Національної скаутської організації України Пласт, спеціалістом управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності Луцької міської ради, директором Луцького комунального підприємства «Центр туристичної інформації та послуг» та Львівського комунального підприємства «Львівське конференц-бюро».

Андрій Павлів народився 7 грудня 1987 року у Львові. У різні роки працював менеджером в банку «Надра», спеціалістом управління інформації та промоції департаменту «Євро-2012» Львівської міської ради, менеджером в ЛКП «Агенція з підготовки м. Львова до чемпіонату Європи з футболу 2012», заступником директора з маркетингу ЛКП «Львівське конференц-бюро».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Віктор Янукович потрапив до лікарні у Москві
Помер прикордонник, якого на Закарпатті збив контрабандист
Срібний ланцюг Буняка і ключі від міста
У Києві активісти вимагали відставки Арсена Авакова під його будинком
Домоуки
«Свої перші персні ми робили у татовій майстерні»
Збірна України зазнала принизливої поразки від збірної Словаччини
Львів оголосив тендер на електронний квиток для оплати проїзду у міському транспорті
Біла сомалізація України
У Львові група молодиків розтрощила салон гральних автоматів. Всіх затримали