Управління туризму Львівської міськради очолила Ліна Остапчук

5 вересня

Управління туризму Львівської міськради очолила Ліна Остапчук, яка досі керувала «Львівським конференц-бюро». Про це під час апаратної наради 5 вересня повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

«З 10 вересня буде очолювати управління туризму буде Ліна Остапчук. Ліна була керівником «Конференц-бюро» і ми суттєво збільшили кількість конференцій у Львові. Хочемо такі результати досягнути в туризмі», – зазначив Садовий.

Водночас директором ЛКП «Львівське конференц-бюро» стане Андрій Павлів, який досі був заступником директора з маркетингу у цьому ж ЛКП.

Довідка. Ліна Остапчук народилася 25 листопада 1982 року в Луцьку. У різні роки працювала в прес-службі Національної скаутської організації України Пласт, спеціалістом управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності Луцької міської ради, директором Луцького комунального підприємства «Центр туристичної інформації та послуг» та Львівського комунального підприємства «Львівське конференц-бюро».

Андрій Павлів народився 7 грудня 1987 року у Львові. У різні роки працював менеджером в банку «Надра», спеціалістом управління інформації та промоції департаменту «Євро-2012» Львівської міської ради, менеджером в ЛКП «Агенція з підготовки м. Львова до чемпіонату Європи з футболу 2012», заступником директора з маркетингу ЛКП «Львівське конференц-бюро».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Головні новини Львова за 21 вересня
Чорна декада для Росії
РАГУlive. Випуск за 21 вересня
На Тернопільщині понад 250 людей отруїлися після обробки полів хімікатами
«Ми з вами віримо, що прокурор не отримує зарплату від криміналітету?»
Помер колишній прем'єр-міністр України Віталій Масол
Львівська мерія дозволила інспекторам штрафувати порушників паркування по фото
Петро Порошенко подав позов проти ВВС за наклеп
До Львова прибули перші безкоштовні бейбі-бокси
СБУ затримала організатора постачання військового обладнання до Росії