"Те, що уряд Тимошенко проіснував 100 днів (у чому сумнівалося багато експертів), - це вже досягнення. Якщо ж говорити про формальні ознаки діяльності уряду - Україна підписала документи щодо СОТ, "знято" газову кризу (навіть ліквідовано систему посередників), а також розпочалося виконання зобов’язань щодо виплат заощаджень Ощадбанку колишнього СРСР", - заявив сьогодні, 26 березня, у коментарі ZAXID.NET політолог Анатолій Романюк, оцінюючи 100 днів діяльності уряду Юлії Тимошенко.
За його словами, під час свого другого пришестя уряд Тимошенко "намагався уникнути ситуацій, які були у 2005 році, а тому займався більш прагматичними питаннями і обходив усі гострі кути".
"Також уряд Тимошенко не розпочав процес реприватизації - чого усі боятися. Тому можна сказати, що цей уряд займає виважену позицію, яка і характерна для усієї його діяльності", - додав політолог.
Щодо негативів, якими ознаменувалися 100 днів уряду Тимошенко, Анатолій Романюк вважає такими "інфляційні процеси, реалізацію популістських гасел, які несуть навантаження на бюджет, а також незначну перевагу більшості, що не завжди забезпечує підтримку потрібних законопроектів".
18 грудня 2007 року Верховна Рада України призначила Юлію Тимошенко прем’єр-міністром України.