«Успіх Львова хочуть засипати сміттям»

Виступ лідера фракції «Самопоміч» Олега Березюка на загальноміському віче у Львові

20:38, 25 червня 2017

Дорогі львів’яни, людина, її здоров’я і життя є найважливішим. Якщо держава так не думає, тоді це держава не демократична, а деспотична. Наші галичани в 20-х роках казали: «Наша сила в нас самих, світ належить до сильних». Ми збережемо нашу країну тоді, коли буде Львів сильний. Бо Львів – це сила традицій. Бо хто, як не Львів, береже традиції?! Сила людей – у вірі в Бога. Хто, як не Львів, показує, як він це робить щирою душею?! Сила людей – у державі. Хто, як не Львів, перший кидається на допомогу і порятунок цієї держави?! Львів є не просто успіхом публічного управління. Львів є прикладом для багатьох людей в Україні. Їздячи по Україні, я бачив, як хочуть бачити нас успішними.

На превеликий жаль ворогу, віковічному ворогу українського народу – Російській імперії – українського успіху не треба. І тому цей успіх записається сміттям. Для того, щоб знищити Україну. Сміття – це куля, яка вбиває Україну. Я в Києві прийшов перед Адміністрацію Президента не голодувати за чи проти сміття. Я прийшов протестувати своїм голодним протестом проти знущання над людиною, знущання над львів’янином, який зберіг в Україні традицію, який зберіг віру в Бога, який зберіг і розвиває державу Україна. Що робити? Якщо ми не захистимо самі себе, тоді нас ніхто не захистить.

Десятки розмов із прем’єр-міністром країни, дві розмови з Президентом. І повна ігнорація людей! Так не робиться. Коли державний діяч є на чолі української держави, він повинен поважати українців. Але політична конкуренція робить з людей тварин. І вони садистично знущаються над нами, щоб показати країні, що ми нічого не варті. Тому мусимо пам’ятати – ніхто нас не захистить, якщо не ми самі!

Я хочу, щоб ми з вами почали дбати про продукт нашої життєдіяльності. Я також в себе вдома почав це робити: окремо пластик, окремо папір. Це мій вклад в розблокування міста Львова. Я хочу, щоб цього вчили наших дітей. Це не важко! Це треба змінити свій стереотип. Дуже часто я чую: робіть щось. Я стою перед вами як на духу. Я прошу вас: робіть, стійте, будьте українцями і львів’янами, бо від Львова залежить це майбутнє.