Уночі 19 квітня житель Києва під час сварки вбив співмешканку і застрелився сам, повідомило видання LB.ua з посиланням на свої джерела в поліції.
Інцидент стався в Дніпровському районі. 52-річну жінку було вбито в квартирі пострілом із травматичного пістолета ПМ-Т, переробленого під бойовий патрон калібру 9 мм. Цю ж зброю 53-річний чоловік використав для самогубства.
Під час обшуку поліцейські знайшли ще один пістолет іноземного виробництва та набої до нього.
Розпочато кримінальне провадження за статтею «Умисне вбивство» Кримінального кодексу.
Оперативні, достовірні і найважливіші новини тут Додайте ZAXID.NET у вибрані в GoogleНагадаємо, 19 квітня у Львові хлопець зарізав свою колишню дівчину, а потім здійснив спробу скоїти самогубство, стрибнувши з сьомого поверху, але вижив.