В Росії закривається опозиційний журнал The New Times, який проіснував 74 роки

18:19, 4 червня 2017

Головна редакторка російського опозиційного журналу The New Times Євгенія Альбац оголосила про закриття журналу.

У своєму Facebook вона опублікувала фото обкладинки журналу, на якій зображені закриті очі, сльоза і напис: «Дякуємо, що були з нами».

Як випливає з вихідних даних, опублікованих на обкладинці, останній номер журналу вийде 5 червня.

У коментарях головна редакторка підтвердила, що справді закриває журнал, але уточнила, що сайт журналу поки що продовжить роботу. «Поки що, так», – відповіла вона на запитання, чи працюватиме сайт і його співробітники.

Як повідомила Євгенія Альбац «Інтерфаксу», причиною закриття стали фінансові труднощі. «Гроші скінчилися. Завтра все розповімо в номері», – сказала головна редакторка.

The New Times (раніше – «Новое время», перейменований у 2007 році) – щотижневий суспільно-політичний журнал, що видається з 1943 року. Почав виходити в червні 1943 року в Москві, спочатку 2 рази на місяць російською мовою (до червня 1945 р. під назвою «Війна і робітничий клас»). З січня 1947 р. по теперішній час виходив щотижня. Видавався російською, англійською, французькою, німецькою, іспанською, польською, чеською та арабською мовами (станом на 1974 рік), а з середини 80-х – також і італійською мовою. Висвітлював внутрішнє і міжнародне становище СРСР, проблеми радянської зовнішньої політики, актуальні події міжнародного життя.

У грудні минулого року Євгенія Альбац повідомила, що для зниження витрат журнал більше не надходитиме в роздріб. Це рішення вона пояснила «різким зростанням послуг посередників після ліквідації кіосків».

У своєму відкритому листі на сайті журналу головна редакторка також зазначила, що кількість передплат дасть змогу The New Times існувати тільки до весни.