В України - перше "золото" та дві "бронзи" на Паралімпіаді

23:08, 30 серпня 2012

Вже в перший день Паралімпійських ігор у Лондоні Україна поповнила медальну скарбничку трьома нагородами дзюдоїстів.

"Золото" серед чоловіків у ваговій категорії до 66 кг здобув Давид Хорава, який у фінальній сутичці переміг китайця Жао Ксю 1:0, пише Чемпіон.

Бронзові нагороди вибороли наші спортсменки Юлія Галінська (вагова категорія до 48 кг) та Наталія Ніколайчук (вагова категорія до 52 кг).

Нагадаємо, Україну на Паралімпіаді представляє найчисленніша збірна з часів незалежності держави. До складу команди входять 155 спортсменів із 24 областей України (Львівську область - 12), які змагатимуться в дванадцяти видах спорту. В цілому команда налічує 232 особи. Порівняно з виступом на Паралімпіаді в Пекіні, склад збірної оновився на 41%, у ній 64 нових атлетів.

Додамо, що Україна на Літніх Олімпійських іграх у Лондоні здобула 20 медалей (6 золотих, 5 срібних та 9 бронзових) і посіла у таблиці медалей 14 місце. З країн колишнього Радянського Союзу це лише третій результат після Росії (4 місце із 24 золотими) та Казахстану (12-е місце із 7 золотими).