В Україні з'явилася технологія відстеження міжнародних платежів SWIFT gpi

27 серпня

Державний «Ощадбанк» першим в Україні почав використовувати технологію SWIFT gpi при здійсненні транскордонних розрахунків. Про це йдеться у повідомленні банку.

«Впровадження gpi є глобальним: до сервісу підключилися вже понад 180 фінансових установ по всьому світу. Більше $100 млрд за допомогою SWIFT gpi щодня відправляється через більш ніж 450 міжнародних платіжних коридорів. Сьогодні вже 79% банків-кореспондентів «Ощадбанку» користуються gpi. 73% міжнародних переказів з Ощадбанку спрямовуються через банки-кореспонденти, які підключені до gpi», - йдеться у повідомленні.

Крім того, наголошується, що інтернет-додаток gpi Tracker дає банку можливість відстежувати статус платежу у режимі реального часу, а також перевіряти інформацію по кожному банку на маршруті платежу, включаючи утримувані комісії на кожному етапі.

«Майже половина gpi-платежів зараховується протягом 30 хвилин, і майже 100% платежів - протягом 24 годин. Передбачається, що до кінця 2020 року SWIFT gpi стане стандартом для всіх транскордонних платежів», - додали у прес-службі.

Крім того, в «Ощадбанку» заявили, що спільно з компанією SWIFT працюють над послугою припинення та відкликання платежу і передачею інформації по всьому маршруту платежу до кінцевого бенефіціара без додаткових комісій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Український «вуличний футбол» і його наслідки для дидактики та науки
Головні новини Львова за 20 листопада
РАГУlive. Випуск за 20 листопада
«Львівлелектротранс» планує змінити шість трамвайних маршрутів
ЄБРР припинив кредитувати проекти з сонячної енергетики в Україні
Приїжджі праворадикали в масках влаштували вуличну акцію біля львівської мерії
Ryanair відкрив п’ять нових маршрутів з Києва за ціною від 5 євро
«Чорна п'ятниця» у Львові: де шукати знижки
«Опозиційний блок» виключив зі своєї фракції Юрія Бойка і Сергія Льовочкіна
«Авто Євро Сила» заблокувала трасу Київ-Чоп на Львівщині