В Україні з'явилася технологія відстеження міжнародних платежів SWIFT gpi

27 серпня

Державний «Ощадбанк» першим в Україні почав використовувати технологію SWIFT gpi при здійсненні транскордонних розрахунків. Про це йдеться у повідомленні банку.

«Впровадження gpi є глобальним: до сервісу підключилися вже понад 180 фінансових установ по всьому світу. Більше $100 млрд за допомогою SWIFT gpi щодня відправляється через більш ніж 450 міжнародних платіжних коридорів. Сьогодні вже 79% банків-кореспондентів «Ощадбанку» користуються gpi. 73% міжнародних переказів з Ощадбанку спрямовуються через банки-кореспонденти, які підключені до gpi», - йдеться у повідомленні.

Крім того, наголошується, що інтернет-додаток gpi Tracker дає банку можливість відстежувати статус платежу у режимі реального часу, а також перевіряти інформацію по кожному банку на маршруті платежу, включаючи утримувані комісії на кожному етапі.

«Майже половина gpi-платежів зараховується протягом 30 хвилин, і майже 100% платежів - протягом 24 годин. Передбачається, що до кінця 2020 року SWIFT gpi стане стандартом для всіх транскордонних платежів», - додали у прес-службі.

Крім того, в «Ощадбанку» заявили, що спільно з компанією SWIFT працюють над послугою припинення та відкликання платежу і передачею інформації по всьому маршруту платежу до кінцевого бенефіціара без додаткових комісій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
У Львові назвали найкращі книги 25 Book Forum
Головні новини Львова за 20 вересня
Люди, які напали на палац культури у Львові, «засвітились» на відео з камер спостереження
Широка Помісна коаліція
Верховна Рада обрала 14 нових членів ЦВК
СБУ проводить обшуки в компанії «ПБС» та у ресторанах на Буковелі
Група праворадикалів захопила палац культури у Львові, щоб зірвати неіснуючі «фашистські заходи»
У Львові 71 будинок залишився без гарячої води
Петицію про будівництво сміттєпереробного заводу у Львові підтримав лише 31 депутат міськради
Верховна Рада підтримала поправки до Конституції щодо євроатлантичного курсу України