В Україні зросла підтримка Симоненка та Тягнибока, – опитування

14:04, 29 квітня 2010

У порівнянні з опитуванням, що провела соціологічна група «Рейтинг» у березні цього року, рівень підтримки діючого президента Віктора Януковича залишається стабільним – 38,4% опитаних готові проголосувати за нього, якби вибори Президента відбулися найближчої неділі. Особистий рейтинг Ю.Тимошенко продовжує знижуватись – 17,1% у квітні, проти 22,4% - у березні.

Про такі результати дослiдження: "Електоральнi настроi населення: квiтень 2010 ZAXID.NET повідомили в соціологічній групі "Рейтинг"

Рейтинги С.Тігіпка та А.Яценюка у порівнянні з березнем майже не змінилися – 13,4% готові проголосувати за С.Тігіпка і 5,2% за А.Яценюка.

Рейтинги інших політиків зазнали незначних змін: дещо зросла підтримка П.Симоненка – 2,6% та О.Тягнибока – 1,6%, натомість зменшилась підтримка В.Ющенка – 1,3%. Окрім того, близько 1% опитаних готові підтримати В.Литвина та А.Гриценка. Інших кандидатів підтримали б близько 1% опитаних, не підтримали б жодного – 4,6%, не взяли б участь у виборах або не визначились – 13,4% респондентів.

Довiдка ZAXID.NET

Аудиторія дослідження: населення України віком від 18 років і старші

Вибіркова сукупність: 2000 респондентів

Метод дослідження: особисте формалізоване інтерв’ю згідно з опитувальником (face to face)

Помилка репрезентативності дослідження: для значень близьких до 50% похибка становить не більше 3%, для значень близьких до 30% - не більше 2,6%, для значень близьких до 10% - не більше 1,8%

Терміни проведення дослідження: 16 – 24 квітня 2010 р.

Розподіл областей:

Захід: Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Рівненська, Тернопільська, Чернівецька

Центр: Вінницька, Кіровоградська, Полтавська, Хмельницька, Черкаська

Північ: м. Київ, Київська, Житомирська, Сумська, Чернігівська

Південь: АР Крим, Одеська, Херсонська, Миколаївська, м. Севастополь

Схід: Дніпропетровська, Запорізька, Харківська

Донбас: Донецька, Луганська