В Україні відсьогодні в середньому на 7,8% підвищуються тарифи на водопостачання та водовідведення для населення. Таке рішення 10 лютого ухвалила Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг.
Згідно з рішенням, Нацкомпослуг підвищила з 1 березня 2012 року 46 підприємствам тарифи на послуги централізованого водопостачання та водовідведення для побутових споживачів.
Тарифи підвищено шляхом корегування «енергетичної складової».
За даними комісії, на 1 січня 2012 року в середньому по Україні тариф становив 4,24 грн/куб. м (зокрема, водопостачання - 2,28 грн/куб. м, водовідведення - 1,96 грн/куб. м). Із 1 березня 2012 року середній тариф по Україні становитиме 4,57 грн/куб. м (зокрема водопостачання - 2,46 грн/куб. м, водовідведення - 2,11 грн/куб. м).
Водночас, як раніше повідомляли у «Львівводоканалі» холодне водопостачання у Львові з березня не подорожчає. «Відповідно до рішення Нацкомісії з регулювання ринку комунальних послуг, з 1 січня тарифи на послуги водопостачання та водовідведення у місті Львові зросли на 25%. Платіжки з новими тарифами споживачі отримали у лютому», - заявляв в.о. директора ЛМКП «Львівводоканал» Степан Пакіж.
Як інформував ZAXID.NET, з 1 січня гаряча вода у Львові дорожчає на 7,5%, холодна – на 26%.