В «Укрзалізниці» заявили, що для вирішення проблем компанії потрібен трильйон гривень і 30 років

УЗ потрібні гроші на модернізацію інфраструктури і закупівлю локомотивів

8 вересня

«Укрзалізниці» (УЗ) потрібно від 23-х до 30-ти років і значні капіталовкладення, аби вирішити всі проблеми стратегічного розвитку компанії.

Як пише ЦТС, про це на конференції Grain Ukraine заявив директор з економіки та фінансів державної компанії Андрій Рязанцев. За його словами, кошти насамперед необхідно скерувати на модернізацію інфраструктури і закупівлю локомотивів.

«Для усунення поточних проблем, з якими ми щодня стикаємось в «Укрзалізниці», нам потрібно вирішити кілька стратегічних питань. Для цього треба подивитися на УЗ загалом. Вагонну складову ми вже лібералізували, вона розвивається, водночас даючи можливість заробляти всім на цьому ринку», – сказав Рязанцев.

Представник компанії зазначив, що найпроблемнішими нині залишаються питання тяги та інфраструктури. «Для того, щоб оновити ці основні фонди, нам необхідно протягом від 23 до 30 років заробити 1 трлн грн. Те, що потрібно придбати УЗ, це є 20 тис. км інфраструктури та 2 тис. локомотивів», – наголосив топ-менеджер «Укрзалізниці».

До слова, раніше у компанії повідомляли, що за дев'ять місяців 2017 року «Укрзалізниця» зазнала збитків від розкрадань на загальну суму 44 млн грн. Зловмисники крали кабелі залізничної сигналізації та зв'язку, дросель-трансформатори, розбирали обладнання верхньої будови колії, через вандалізм страждали вікна пасажирських поїздів та лінзи світлофорів.

Торік пасажири потягів «Укрзалізниці» вкрали або пошкодили постільної білизни на кілька мільйонів гривень. Член правління «Укрзалізниці» Сергій Михальчук повідомив, що в середньому за одну поїздку пасажири крадуть 1-2 комплекти постільної білизни з одного потяга.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Головні новини Львова за 18 вересня
ЄСПЛ зобов'язав владу утриматися від доступу до будь-яких даних з телефону Наталії Седлецької
Як Ленін українізовував Крим
РАГУlive. Випуск за 18 вересня
Верховна Рада висунула Олега Сенцова на Нобелівську премію миру
«Вибачся. Скажи, що ти ідіот»
Україна домовилася з МВФ про підвищення цін на газ
У 225 мешканців Львівщини діагностували хворобу Лайма
Суд арештував майно майора Миколи Мельниченка і дозволив його затримати
Луценко вніс до ВР подання про зняття недоторканності з трьох нардепів