В «Укрзалізниці» заявили, що для вирішення проблем компанії потрібен трильйон гривень і 30 років

УЗ потрібні гроші на модернізацію інфраструктури і закупівлю локомотивів

8 вересня

«Укрзалізниці» (УЗ) потрібно від 23-х до 30-ти років і значні капіталовкладення, аби вирішити всі проблеми стратегічного розвитку компанії.

Як пише ЦТС, про це на конференції Grain Ukraine заявив директор з економіки та фінансів державної компанії Андрій Рязанцев. За його словами, кошти насамперед необхідно скерувати на модернізацію інфраструктури і закупівлю локомотивів.

«Для усунення поточних проблем, з якими ми щодня стикаємось в «Укрзалізниці», нам потрібно вирішити кілька стратегічних питань. Для цього треба подивитися на УЗ загалом. Вагонну складову ми вже лібералізували, вона розвивається, водночас даючи можливість заробляти всім на цьому ринку», – сказав Рязанцев.

Представник компанії зазначив, що найпроблемнішими нині залишаються питання тяги та інфраструктури. «Для того, щоб оновити ці основні фонди, нам необхідно протягом від 23 до 30 років заробити 1 трлн грн. Те, що потрібно придбати УЗ, це є 20 тис. км інфраструктури та 2 тис. локомотивів», – наголосив топ-менеджер «Укрзалізниці».

До слова, раніше у компанії повідомляли, що за дев'ять місяців 2017 року «Укрзалізниця» зазнала збитків від розкрадань на загальну суму 44 млн грн. Зловмисники крали кабелі залізничної сигналізації та зв'язку, дросель-трансформатори, розбирали обладнання верхньої будови колії, через вандалізм страждали вікна пасажирських поїздів та лінзи світлофорів.

Торік пасажири потягів «Укрзалізниці» вкрали або пошкодили постільної білизни на кілька мільйонів гривень. Член правління «Укрзалізниці» Сергій Михальчук повідомив, що в середньому за одну поїздку пасажири крадуть 1-2 комплекти постільної білизни з одного потяга.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Львів оголосив тендер на електронний квиток для оплати проїзду у міському транспорті
Біла сомалізація України
У Львові група молодиків розтрощила заклад гральних автоматів, всіх затримали
РАГУlive. Випуск за 16 листопада
Головні новини Львова за 16 листопада
Львівських комунальників оштрафували на 670 тис. грн за нелегальних працівників
У львівської маршрутки під час руху відпали задні колеса. Інцидент потрапив на відео
Київський бізнесмен власним коштом вивіз з Дрогобича 36 тонн сміття
Усе для дітей
Раптові зміни у розмитненні автомобілів з Європи