Валентина Семеренко - друга у загальному заліку Кубка світу з біатлону

14:36, 21 грудня 2014

Українська біатлоністка Валентина Семеренко займає другу позицію у загальному заліку Кубка світу з біатлону. Під час сьогоднішнього масового старту Валя Семеренко була близька до бронзи, однак єдиний промах на третьому вогневому рубежі коштував біатлоністці місця на подіумі. У підсумку українка фінішувала п'ятою, а гонку виграла фінка Кайса Макарайнен.

У новому сезоні Кубка світу в активі Валентини Семеренко три бронзи і одне срібло. Таким чином українка опинилася на другому місці загального заліку, здобувши 328 очок. У лідерах залишається представниця Фінляндії Кайса Макарайнен, у якої 422 пункти на рахунку. Одну позицію втратила білоруска Дарья Домрачева, яка під час масового старту впала і не змогла продовжити гонку. У представниці Білорусі 303 очки і третє місце в загальному заліку.

Нагадаємо, напередодні Валентина Семеренко здобула третю у новому сезоні бронзову медаль на етапі Кубка світу, що наразі триває у словенському містечку Поклюка. Уже на фініші гонки переслідування українка холоднокровно розправилася зі своєю переслідувачкою, італійкою Доротеєю Вірер, і фінішувала третьою.