Валентина Семеренко дев'ятою фінішувала під час спринту у Ханти-Мансійську

16:00, 20 березня 2015

Українська біатлоністка Валентина Семеренко на дев'ятому місці завершила спринтерську гонку під час ІХ етапу Кубка світу з біатлону у Ханти-Мансійську, Росія.

Продемонструвати кращий результат лідеру української збірної завадили два промахи на першому вогневому рубежі. Під час другої стрільби Валентина Семеренко відстрілялась на відмінно, однак програла за швидкістю лідерам гонки.

Зокрема, білоруська біатлоністка Дарья Домрачева теж зробила два промахи, однак показала третій результат.

Переможницею гонки стала фінська спортсменка Кайса Макарайнен, а срібло здобула німкеня Лаура Дельмаєр.

До слова, українка Валентина Семеренко зберігає за собою третє місце у загальному заліку.

Серед інших представниць України кращою була Юлія Джима, яка фінішувала 19-ою. Ольга Абрамова прийшла до фінішу 30-ою, а Ірина Варвинець - 41-ою.