Валентина Семеренко потрапила у топ-30 спринтерської гонки після повернення в біатлон

17:16, 14 січня 2017

Українська біатлоністка Валя Семеренко фінішувала на 30-ій позиції за результатами спринтерської гонки у німецькому Рупольдингу.

Ця гонка стала дебютною для спортсменки у цьому сезоні, оскільки початкові етапи Валентина Семеренко пропустила через хворобу. Зазначимо, що біатлоністка пройшла дистанцію з двома промахами, а її відставання від лідера гонки становило 2 хв. 11 сек.

Серед українських біатлоністок найкращий результат продемонструвала Юлія Джима, яка посіла 11 місце з двома промахами у пасиві.

Анастасія Меркушина фінішувала на 19-му місці, а Олена Підгрушна опинилась поза очковою зоною, прийшовши до фінішу 41-ою. Ще одна українка, яка брала участь в гонці, Ірина Варвинець з одним промахом отримала лише 52-ий результат.

Золото гонки здобула фінська біатлоністка Кайса Макарайнен, яка без промахів відпрацювала гонку. Срібна призерка спринту Габріела Коукалова також на нуль провела роботу на вогневих рубежах, однак її відставання від лідерки становило 22 сек. Бронзову нагороду завоювала німкеня Лаура Дальмаєр.