Валентина Семеренко здобула першу медаль на чемпіонаті світу з біатлону

18:45, 7 березня 2015

Українська біатлоністка Валентина Семеренко продемонструвала третій результат під час спринтерської гонки на чемпіонаті світу, який наразі триває у Контіолахті, Фінляндія. На двох вогневих рубежах Валя зробила лише один промах.

Несподівано срібло гонки завоювала польська біатлоністка Вероніка Новаковська-Земняк, яка не допустила жодного промаху, а золото виборола француженка Марі Дорен-Абер.

Лідерки загального заліку, білоруска Дарья Домрачева і фінка Кайса Макарайнен, допустили по 5 промахів на вогневих рубежах і завершили гонку на 25 та 35 місцях відповідно.

Серед інших українок найкращий результат показала Ольга Абрамова, яка продемонструвала кращий результат у кар'єрі на спринтерських гонках, посівши 9 місце.

За результатами спринтерської гонки Валентина Семеренко повертається на третє місце загального заліку, яким вона поступилась під час етапу Кубка світу у Холменколлені.