Варшавська «Легія» відігралась у мадридського «Реалу» після рахунку 0:2

23:47, 2 листопада 2016

У четвертому турі Ліги чемпіонів польська «Легія» приймала у домашньому поєдинку «Реал». Варшавський клуб зумів не лише відігратись у мадридців після рахунку 1:2 у першому таймі, а й сенсаційно відібрати очки у «Реалу», завершивши поєдинок з результатом 3:3.

Іспанці відкрили рахунок на 2 хв матчу - Гарет Бейл забив найшвидший гол «Реалу» у Лізі чемпіонів. До завершення першого тайму у воротах «Легії» також відзначився Карім Бензема на 35 хв зустрічі. Щоправда, мадридці отримали один гол у відповідь - на 40 хв забив Вадіс Оджіджа-Офое.

У другому таймі рахунок зрівняв півзахисник польського клубу Мірослав Радовіч - 2:2. А вже на 83 хв матчу «Легія» зуміла вирватись вперед - забив Тібо Мулен, однак одразу отримала відповідь від півзахисника мадридців Матео Ковачіча - 3:3.

Таким чином варшавська «Легія» виборола перше турнірне очко у цьогорічній Лізі чемпіонів.

Нагадаємо, що матч на стадіоні «Війська Польського» відбувався за порожніх трибун через поведінку фанатів.