Вартість проїзду у чернівецьких маршрутках підвищили до п’яти гривень

28 серпня

Виконавчий комітет Чернівецької міської ради у вівторок, 28 серпня, підтримав рішення про подорожчання вартості проїзду в маршрутних автобусах із 4 до 5 гривень за поїздку. Згідно з ухваленим рішенням, нововведення почнуть діяти у Чернівцях з 1 вересня 2018 року, повідомив «Молодий буковинець».

Зокрема, рішення передбачає, що з 1 вересня 2018 року по 31 грудня 2018 року тариф на послуги перевезення пасажирів у маршрутках за одну поїздку становитиме 5 гривень. Вартість проїзду в маршрутках для учнів шкіл на весь навчальний рік затвердили у розмірі 2 грн за одну поїздку.

Водночас рішення передбачає повернення так званих «соціальних проїзних», які забезпечуватимуть безкоштовний проїзд для пільгових категорій населення. Вони почнуть діяти у місті з 1 грудня 2018 року. «Соціальні проїзні» забезпечуватимуть безкоштовний проїзд у маршрутках пільговим категоріям населення з рівнем доходу менше 125% від законодавчо встановленого прожиткового мінімуму на 1 липня 2018 р.

Також документом встановлено час дії «соціальних проїзних» – з 10:00 до 15:00.

Разом з тим, рішення передбачає, що витрати, пов’язані з безкоштовним перевезенням пільговиків за соціальними проїзними мають здійснюватися за рахунок коштів від господарської діяльності перевізників. Водночас під час засідання виконкому рішення доповнили пунктом «Визначити, що до 31 грудня 2018 року на автобусних маршрутах, на яких відшкодовуються втрати, понесені перевізником від перевезення пільгових категорій громадян, компенсаційні виплати з міського бюджету здійснюються у межах сум, визначених договорами, а понад визначену суму – за рахунок коштів від їхньої господарської діяльності».

Як повідомляв ZAXID.NET, в травні цього року чернівецькі перевізники влаштовували страйки й пікети з вимогою до міської влади підвищити тариф на перевезення пасажирів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Омелян анонсував авіарейси з Києва до Ужгорода і з Харкова до Львова
Мій Шевченко
Головні новини Львова за 13 листопада
41-річна львів'янка вимагає у трьох акушерок виплатити 1 млн гривень за неправильний діагноз
УПЦ МП розірвала зв’язок з Константинополем і відмовилася змінити свою назву
РАГУlive. Випуск за 13 листопада
В Україні видали першу ліцензію на виробництво продуктів з марихуани
Міністр інфраструктури заявив про плани будівництва аеропорта у Мукачеві
Президентський рейтинг Тимошенко вдвічі перевищив рейтинг Порошенка
Заарештований за сутенерство лідер «Авто Євро Сили» таємно організовує протести під ЛОДА