Ватерпольне "Динамо" — команда року

17:11, 26 грудня 2014

"Головні новини Львова" продовжують роздавати призи найуспішнішим спортсменам та клубам року. На черзі один із найпрестижніших кубків — "Команда року".

Насправді золоті рибки львівського спорту. У 2014 цей клуб оформив дубль: виграв чемпіонат та кубок України. А також дуже гідно виступив на євроарені. Саме тому за нашою версією команда року ватерпольне "Динамо".

У 2014-ий "Динамо" входило не у найкращому гуморі. З якогось переляку галичани розтринькали чимало очок і перед останніми турами чемпіонату України вони не були лідерами. Але на рідній воді львів'яни надолужили втрачене.

"Були такі моменти, що ми втратили багато очок, не могли просто більше програвати. Ми зібралися і довели, що можемо виграти чемпіонат. Так і відбулось, ми його виграли", - згадує гравець ВК "Динамо" Юрій Маметьєв.

Золоті медалі динамівці поклали у національний Кубок. І що примітно також зробили це на очах у власних фанів. Також львів'яни виграли майже усі матчі міжнародного Кубка Карпат, але через специфічний регламент, там галичани посіли другу сходинку.

Цьогоріч Кубок Карпат відбудеться в один тур — у вересні його прийме Львів. Тепер "Динамо" націлилось на золотий хет-трик.

До десятого січня у "Динамо" відпустка, потім тренування та дружній турнір у Польщі.