Ватерпольне львівське «Динамо» – володар Кубка України

18:46, 25 листопада 2016

Ватерпольна львівська команда «Динамо» – володар Кубка України. У фінальному поєдинку львів’яни здолали головного конкурента за титул – харківський «Слобожанець» з рахунком 12:10.

Після першого періоду харків’яни на один м’яч випереджали команду Олексія Шведова, натомість у другому – львів’яни «прокинулись» і зрівняли рахунок. У двох наступних періодах гра була рівною, тому після рахунку 8:8 після основного часу переможця визначили в серії післяматчевих пенальті.

Тут львівський голкіпер Денис Волончук парирував два удари харків’ян. А переможне пенальті забив Олександр Дядюра, довівши серію до перемоги – 4:2. Так, загальний рахунок 12:10 – забезпечив Львову Кубок України.

У матчі за бронзові нагороди команда ВК «Маріуполь» з рахунком 10-9 здолала ватерполістів збірної Київщини.