Виборці Львівщини переважно звертаються до депутатів по матеріальну допомогу

17:12, 29 серпня 2011

Мешканці Львівщини не пам’ятають «мажоритарників», яких обрали до облради та не можуть пригадати прізвище депутата-«мажоритарника», який представляє їх інтереси у Львівській обласній раді.

Про це 29 серпня під час прес-конференції за підсумками моніторингу діяльності Львівської облради за період з листопада 2010 року і дотепер заявила виконавчий директор ЛОГО «Комітет виборців України» Оксана Дащаківська.

О.Дащаківська додала, що невелика частка у співвідношенні із загальною кількістю населення області звертається по допомогу до депутатів. «Часто вони не знають, що можна вимагати у депутата, з чим звертатися», - зазначила експерт.

При цьому, як правило, виборці Львівщини, за словами Дащаківської, звертаються за виділенням матеріальної допомоги. Водночас інформація з сайту Львівської обласної ради свідчить про те, що практично усі депутати скористалися можливістю виділення матеріальної допомоги своїм виборцям.

Інші форми роботи з виборцями, як показав моніторинг, використовувалися менш активно. За інформацією ЛОГО КВУ, зі 116 депутатів Львівської облради, 58 депутатів зробили запити. При цьому із них 28 – «мажоритарники», і зробили загалом 100 запитів, а 30 депутатів, обраних за списками партій, зробили 16 запитів. «Це підтверджує, що «мажоритарник» більше прив’язаний до виборчого округу, більше ознайомлений з проблемами його виборців і працює на їх вирішення. Кожен подав по кілька запитів для вирішення певних проблем», - прокоментувала О.Дащаківська.

Разом із цим, як повідомила ЛОГО КВУ фракція ВО «Свободи» у Львівській облраді, керівництво ради виявило велику активність у зустрічі з виборцями. Так за І півріччя 2011 року голова Львівської облради, «свободівець» Олег Панькевич та його заступники провели особистий прийом 566 громадян, тоді як за весь 2010 рік було прийнято 450 громадян.