Кількість померлих на Тернопільщині від вірусної інфекції зросла до 12 людей, ще 17 - у вкрай важкому стані. Четверо з них - на штучній вентиляції легень.
Шість смертей зафіксовано у Івано-Франківській області.
Про це повідомив міністр охорони здоров'я Василь Князевич на засіданні уряду в четвер.
"Створено оперативний штаб. У Тернополі він працює два дні, - розповідає Князевич. - У місті та області закрили вищі та середні навчальні заклади. Там продовжено канікули на невизначений термін".
Якщо хочете читати головні новини дня оперативно Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google ДодатиЗа словами Князевича, який саме вірус спричинив смерть людей наразі не з'ясовано.
"Це вірусна природа хвороби, - каже міністр. - Конкретний вид грипу ми ще не підтвердили. Це може бути європейський, наш традиційний український, чи так званий штам типу А і підтипу H1N1 відомий, як "свинячий грип". Зараз над цим працюють українські, російські та європейські лабораторії. Зразки ми зібрали".
Як інформує Gazeta.ua, Князевич наголосив, що результати лабораторних досліджень будуть відомі у понеділок - вівторок (2-3 листопада).
На Тернопільщині зі скаргами на погане самопочуття до лікарів звернулося 5 796 людей.