Від початку року у Львові демонтували 3,5 тис. самовільно встановлених рекламних конструкцій

16 серпня

У Львові від початку року демонтували 3,5 тис. незаконних рекламних конструкцій. Усі ці рекламоносії підприємці самовільно встановили без відповідних узгоджених проектів. Для того, щоби повернути незаконно встановлені рекламоносії, підприємці повинні заплатити штраф за самовільне встановлення конструкції та пеню за несвоєчасне внесення оплати. Зберігаються вони впродовж року. Якщо ж власник не звертається по них, то вони утилізовуються. Близько 60% конструкцій підприємці забирають.

За станом зовнішньої реклами у місті пильнує «Адміністративно-технічне управління». Також зараз активно взялися до впорядкування реклами на перехрестях та розв'язках. Уже демонтували 97 конструкцій навколо 6 транспортних кілець та на двох перехрестях.

«До 1 вересня має бути демонтовано ще 26 конструкцій в середині 5 транспортних кілець. Станом на сьогодні 4 рекламні конструкції на кільці, що на вул. Хмельницького-Кукурудзяній, уже демонтовано», – розповіла в.о. керівника КП «Адміністративно-технічне управління» Наталія Сеньків.

Із кожним роком місто все більше заробляє на розміщенні погодженої зовнішньої реклами. Цьогоріч до бюджету вже надійшло майже 15 млн грн. До прикладу, в 2017 надходження за весь рік склали 26,2 млн грн, а у 2016 році ця сума була лише 16 млн грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Головні новини Львова за 14 листопада
У ДТП на Рівненщині загинув український чемпіон світу з армреслінгу
У Львові відкрили Центр надання допомоги новонародженим
У віці 57 років помер начальник ГУ ДСНС Львівщини Сергій Дмитровський
На Львівщині житлові субсидії отримує понад 130 тис. домогосподарств
Бюджетні установи отримали право купувати електроенергію у різних постачальників
До Мукачева прибув тестовий поїзд з Будапешта
На території відпочинкового комплексу «Едем Резорт» загинув 26-річний будівельник
Двоє шахтарів ДП «Львіввугілля» оголосили безстрокове голодування
Кількість жертв ДТП з закарпатськими заробітчанами у Чехії зросла до п’яти