Від розміщення зовнішньої реклами щомісяця Львів отримує 1,3 млн грн

14:13, 12 лютого 2015

За 2014 рік до міського бюджету Львова від розміщення зовнішньої реклами надійшло 16,9 млн. грн. Надходження забезпечуються шляхом плати рекламорозповсюджувачів за користування місцями для розміщення засобів зовнішньої реклами, штрафів за самовільне встановлення рекламних конструкцій та сплатою пені за несвоєчасне внесення оплати. Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Загалом, від зовнішньої реклами міська казна щомісяця отримує більше 1,3 млн грн.

«Лише виданий у встановленому порядку дозвіл є підставою для розміщення у Львові конструкції зовнішньої реклами, незалежно від місця її розташування: на комунальному, державному чи приватному майні. Відтак, протягом 2014 р. у Львові було видано 114 дозволів на встановлення рекламних засобів, натомість 119 дозволів було скасовано», – розповів директор КП «Адміністративно-технічне управління» Тарас Вітик.

Він додав, що впродовж минулого року у Львові було демонтовано близько 4 тис. рекламних конструкцій. Також впродовж минулого року працівники відділу нагляду за станом зовнішньої реклами КП «Адміністративно-технічне управління» зафіксували близько 2 800 випадків самовільного встановлення рекламних конструкцій, більше тисячі самовільно встановлених вивісок, 17 випадків невідповідності проектно-дозвільній документації, 43 випадки відсутності маркування на рекламних засобах, а також 772 випадки неналежного утримання засобів зовнішньої реклами.

Проблемою залишається невідповідність існуючих вивісок погодженим проектам. Починаючи з січня цього року, відділ нагляду за станом зовнішньої реклами КП «Адміністративно-технічне управління» перевіряє вивіски Львова щодо їх відповідності розмірам, колористиці та місцям розташування, зазначеним у їх погоджених проектах.

«Такого роду обстеження вивісок проводиться вперше. Зважаючи на їх значну кількість, а це близько 3,5 тис. зареєстрованих вивісок, виникла потреба впорядкувати та оновити даний реєстр. Станом на сьогодні, обстежено близько 30% усіх зареєстрованих вивісок, з них приблизно 50% відповідають погодженим проектам», – зазначив Тарас Вітик.

Після завершення цього обстеження усі вивіски, які не відповідають погодженим проектам, підлягатимуть демонтажу.