Відбувся обласний турнір з кікбоксингу

Турнір з кікбоксингу

20:40, 19 грудня 2011

Завершився 6-ий обласний турнір з кікбоксингу на кубок "Шувару". Найбільшу аудиторію зібрав бій за титул чемпіона області у вазі 86 кілограмів у програмі фул-контакт.

Справжня боротьба між Володимиром Нечаєм та Андрієм Колесніковим розгорілась після першого раунду в якому на думку суддів сильнішим був Нечай. Колесніков здаватись не збирався. Утім досвідченіший Нечай свою перевагу реалізував і у наступних 2 раундах.

Втім найвидовищнішим виявився бій молодших спортсменів у програмі лайт-контакт. Замість сили хлопці продемонстрували справжню техніку. Олександр Далекорей у свої 14 вже став чемпіоном України та переможцем міжнародних змагань. Тому тепер лише поділився досвідом з суперниками

Завершували турнір наймолодші. У фул-контакті юні спортсмени вперше виходили на ринг здобувати медалі.