Відкритий чемпіонат Франції з тенісу сенсаційно виграла 20-річна латвійка

19:48, 10 червня 2017

20-річна латвійка Олена Остапенко, яка займає 47-е місце в рейтингу WTA, сенсаційно виграла Відкритий чемпіонат Франції з тенісу «Ролан Гаррос», у фіналі обігравши румунку Сімону Халеп.

Для виявлення переможця в цьому матчі знадобилося три сети. Остапенко програла першу партію з рахунком 4:6 і поступалася у другому сеті 0:3, проте зуміла переломити поєдинок і здобула перемогу - 4:6, 6:4, 6:3, повідомляє офіційний сайт змагань.

Зазначимо, що Остапенко виграла свій перший турнір «Великого шолома» в кар'єрі, при цьому раніше ніколи не перемагаючи на змаганнях під егідою WTA. Ця перемога підніме її відразу на 12-е місце в світовому рейтингу. Халеп через цю поразку втратила можливість стати першою ракеткою світу. Зазначимо, що румунка програла вже другий фінал Ролан Гаррос в кар'єрі. У 2014 році у вирішальному матчі на кортах Парижа вона поступилася Марії Шараповій.

Остапенко стала наймолодшою переможницею турніру Великого Шолома з 2006 року, коли 19-річна росіянка Марія Шарапова виграла US Open.

Зазначимо, що краща з українок Еліна Світоліна на «Ролан Гаррос» дійшла до чвертьфіналу, де поступилася майбутній фіналістці румунці Сімоні Халеп.