Збоченців, які чіплятимуться до неповнолітніх в Інтернеті, відтепер саджатимуть. Відповідні органи стежитимуть як за дитячим порно, так і за слизькими інтимними розмовами у віртуальному просторі.
Школярі зграйками після школи забігають до Інтернет-клубу і проводять тут по 2 - 3 години мало не щодня. Здебільшого грають в ігри, але крім того активно знайомляться і дружать у віртуальному світі.
За оцінкою міжнародних експертів майже 90% підлітків стикаються із сексуальними домаганнями в чатах. Середній вік знайомств із цією темою – 11 років.
Кожен п’ятий підліток, який сидить в Інтернеті, зізнався, що отримував матеріали сексуального змісту, пише ТСН.
Приставання або залицяння до дитини в інтернеті дорослої людини – в Україні незабаром це стане злочином, за який віртуальний дорослий незнайомець, що по той бік екрану зможе потрапити у в’язницю, щонайменше на 5 років.
Сьогодні в Україні це ніяк не карається. У Європі навіть віртуально сексуальне чіпляння до дитини це злочин. Нині країни ЄС у межах боротьби з педофілією ще збільшують кримінальне покарання за дитяче Інтернет спокушання. Україна таке лиш запроваджує.
Особливе місце в захисті своїх дітей у Європі відводять батькам.
В Україні менше третини сімей, що мають доступ до Інтернету, захищають своїх дітей, установлюючи фільтрувальне програмне забезпечення, хоча можуть від такої тематики дітей відгородити, бодай удома.