Виконком міськради погодив забудову Львівського інструментального заводу

На його території планують спорудити житловий комплекс

22 червня 2018

У п'ятницю, 22 червня, виконавчий комітет Львіської міської ради затвердив містобудівні умови та обмеження для проектування об'єкта на забудівлю території ПрАТ «Львівський інструментальний завод».

Його приміщення розташовані на вулиці Замарстинівській, 170. Відтак на ділянці, площею у понад 4 га, постануть 9 житлових секцій від 5 до 10 поверхів, та 18-поверхова офісна споруда, яка буде найвищою серед усіх будівель. Загалом, у новобудови планують заселити майже 3 тисячі мешканців.

«Це є будівлі колишнього інструментального заводу. Їх перепродали, як об'єкти нерухомого майна. Проте забудовник розбере ці радянські споруди і кілька гектарів землі перетвориться на житловий квартал», каже головний архітектор Львова Юліан Чаплінський.

Інвестором проекту є будівельна компанія «ТКС», яка має намір розмістити в житлових будинках два вбудовані дитячі садки, амбулаторію сімейної медицини, а також центри для тимчасового перебування дітей. Серед зручностей і підземний паркінг на 700 місць.

Нагадаємо, на початку червня виконавчий комітет Львівської міської ради видав містобудівні умови та обмеження ПрАТ «Львівський інструментальний завод» на будівництво багатоповерхівок із підземним паркінгом зі знесенням споруд, що зараз там розташовані.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
У лісі поблизу Рогатина місцеві жителі знайшли архів УПА
У Львові помер один з провідників ОУН Омелян Коваль
Про що ми писали цього тижня
ПРОПОЗИЦІЇ ПАРТНЕРІВ