Винниківський «Рух» на виїзді розгромив «Гірник-Спорт» з Горішніх Плавнів

17:19, 29 жовтня 2017

У матчі 19 туру Першої ліги винниківський «Рух» відправився в гості у Горішні Плавні на матч проти «Гірник-Спорту». Команда з передмістя Львова прагнула реваншу за дві прикрі домашні поразки на старті чемпіонату та в Кубку України. Тоді в 2-у турі Першої ліги гості перемогли 2:3, а в Кубку матч закінчився 1:1 в основний час, а в додатковий двічі відзначитися вдалося саме «гірникам», які й пройшли далі.

Реванш вдався. «Рух» вийшов вперед вже на 2 хвилині зустрічі, коли Микола Буй вдало обіграв захисника Олега Луценка та з кута штрафного майданчика пробив у дальній кут воріт. Важко сказати, що завадило воротарю Павлові Поштаренку відбити цей удар. Цілком можливо, що голкіпер очікував на те, що хтось з гравців замикатиме цю подачу. Відтак він занадто пізно зреагував на нього, і м’яч залетів у ворота.

Помилився голкіпер і при другому голі у його ворота. Гравцям «Руху» вдалося перехопити м’яч на власній половині поля, Микола Буй поборовся із захисником і той помилився при прийомі м’яча, який одразу ж був переведений на Євгена Лозового. Півзахисник наважився на удар здалеку, метрів з 35, який і став результативним.

Ще до перерви головний тренер «Гірник-Спорт» Сергій Пучков замінив захисника Луценка, який програвав боротьбу атакувальному хавбеку «Руху». Однак це не дуже допомогло його команді. Третій гол у матчі на рахунку все того ж Миколи Буя, який отримав пас на хід по своєму лівому фланзі, на швидкості пройшов захисника та пробив під Поштаренком.

Однієї заміни до перерви Сергію Пучкову виявилося замало, і на 38 хвилині він замінив і воротаря – Поштаренко уступив місце у воротах Віталію Мирному. Однак це не вберегло його команду від ще більшого розгрому.

Сергій Пучков змінив воротаря, який пропустив три голи від «Руху»

Четвертий гол теж на рахунку Миколи Буя, який таким чином оформив хет-трик і виявився залученим до кожного з чотирьох голів у цьому матчі. Він теж прийшов з лівого флангу нападу. Швидка контратака, Буй проходить своїй флангом, з кута поля віддає пас на Віктора Хомченка і отримує від нього м’яч п’ятою, після чого наважується на удар під дальню штангу. Віталій Мирний зреагував на удар, але відбити м’яч не зумів.

У другому таймі «Гірник-Спорт» намагався скоротити відставання, але гра так і закінчилась з розгромним рахунком.

До цього матчу за 18 ігор «Рух» забив лише 14 голів (менше одного за гру).

Після цієї перемоги «Рух» піднявся на 10 місце у турнірній таблиці з 21 очком у активі. Наступний матч винниківська команда проведе вдома у п’ятницю, 3 листопада, проти одного з лідерів першої ліги – чернігівської «Десни».

До слова, перед матчем з «Рухом» «Гірник-Спорт» на виїзді поступився «Полтаві» з аналогічним рахунком 4:0.

«Гірник-Спорт» – «Рух» 0:4

Голи: Буй 2, 32, 41, Лозовий 22