Винниківський «Рух» не зумів перемогти у першому матчі під керівництвом Володимира Мазяра

21:30, 13 серпня 2017

У 6 турі Першої ліги винниківський «Рух» приймав «Жемчужину» з Одеси. Перед матчем клуб з околиць Львова очолив відомий тренер Володимир Мазяр. Тож звітна гра була його дебютом на посту очільника «рухівців». Однак відзначити її перемогою не вдалося.

Першими у матчі пропустили саме господарі. Максим Вдовиченко вивів «Жемчужину» вперед на 33 хвилині. Однак зробив це гравець після того, як суддя зупинив гру через травму воротаря одеситів Євгена Ширяєва. В той час м’яч перебував у гравців «Руху». І саме вони мали б володіти ним після поновлення гри. Однак гості швидко його перехопили, пройшли вперед і забили гол.

Така ситуація не на жарт розізлила господарів, що переросло у словесну перепалку за участю футболістів і тренерів обох команд. І навіть президент «Руху» Григорій Козловський вибіг до краю поля, щось доводячи арбітру. За такі дії Володимир Мазяр відправився дивитися матч на трибуни.

«Гол у відповідь» «рухівці» забили аж наприкінці тайму. Відзначився Григорій Баранець. Навряд чи це можна назвати fair-play, адже пройшло вже чверть часу. Але забити гол півзахиснику винниківської команди ніхто не заважав, в тому числі і воротар, повз якого прокотили м’яч.

На 86 хвилині вже «Рух» був попереду. Євген Бохашвілі зумів відзначитися у цьому матчі, коли після подачі зі штрафного першим опинився на добиванні.

Коли б здавалося, що «Рух» зуміє перервати свою програшну серію перемогою, Руслан Паламар на 90+3 хв. встановив остаточний рахунок матчу 2:2. Зробив він це точним ударом зі штрафного.

Попри не надто втішний результат і втрачену перемогу на останніх хвилинах гри, «Рух» зумів піднятися на одну сходинку у турнірній таблиці. Тепер винниківська команда на 14 місці.