Винниківський «Рух» вдома програв «Волині» 1:3

Фоторепортаж ZAXID.NET

22:29, 20 жовтня 2018

У суботу, 20 жовтня, на стадіоні «Україна» у Львові винниківський «Рух» приймав луцьку «Волинь» у рамках чемпіонату України з футболу.

У галицько-волинському дербі зустрічалися команди, що у турнірній таблиці розташувалися на різних полюсах. Гості з Волині – реальні претенденти на підвищення в класі. Номінальні «господарі» з Винник – борються, щоб не понизитися у класі. Проте, боротьба була принциповою, обидві команди прагнули лише перемоги. Додаткового інтересу протистоянню додавав той факт, що головними тренерами команд є двоє львів’ян – екс-голкіпери Юрій Вірт та Андрій Тлумак.

Старт був за «рухівцями»: вже на другій хвилині гри м’яч побував у воротах голкіпера «Волині» – Неділька. Проте, на гол «рухівця» Романа Никитюка на початку зустрічі гості з Луцька відповіли трьома взяттями воріт після перерви, і таким чином «волиняни» здобули вольову перемогу з рахунком 3:1.

Арбітр матчу Вадим Запрутняк (Ужгород) не побачив явного порушення правил, що призвело до третього голу у ворота Ільющенкова: форвард гостей Яковлєв перед тим, як забити проштовхнув собі м’яч на хід рукою. Арбітр знаходився у такому місці, що не міг цього побачити, а боковий «повстидався» йому підсказати… В останні хвилини матчу гравці «Руху» притисли волинян до їх воріт, проте, навала не принесла результатів.

Усі фото Євгена Кравса для ZAXID.NET

Потрібно віддати належне гравцям обидвох команд. Матч видався цікавим та принциповим. Проте, «хрестоносці» більше хотіли перемогти, команда була більш мотивована та й досвід гравців дався взнаки.

Підтримати команду з Луцька приїхало чимало фанатів «Волині», які влаштували декілька вогняно-димових флеш-мобів. На жаль, господарі не мали достатньої підтримки з трибун.

Голи: Никитюк (2хв) – Карпенко (50хв); Заставний (60хв, автогол); Яковлєв (78хв).

Рух»: Ільющенков (кап.), Заставний, Никитюк, Лобай, Писко (Бусько, 84), Б.Баранець (Копина, 63), Брікнер (Г.Баранець, 67), Буй (Грисьо, 73), Русин, Ременюк, Батальський (Загорулько, 73).

«Волинь»: Неділько, Сімінін (кап.), Болденков, Горопевшек, Цюпа, Курко (Козьбан, 38), Неплях, Хагназарі (Зінкевич, 77), Бартуловіч (Яковлєв, 58), Кожанов (Петько, 90+2), Карпенко (Климець, 69).