Випускник «Львівської політехніки» Валентин Бо потрапив до списку найкращих фотографів світу

Рейтинг склав журнал Foam

5 вересня

Провідний журнал з фотографії Foam склав список із 20-ти найкращих молодих фотографів з усього світу. Шорт-ліст опублікований на сайті голландського видання. Серед двадцяти найкращих фотографів – українець Валентин Бо.

Також до списку потрапили Флоріан Амозер (Швейцарія), Хе Бо (Китай), Мейзі Казенс (Великобританія), Сільвен Кузині-Жак (Франція), брати Жабан та Жібріль Дюрімель (Франція), Софі Габріель (Австралія), Ерік Гіамфі (Гана), Томас Хаузер (Німеччина), Грегорі Едді Джонс (США), Стеліос Каллініку (Кіпр), Такаші Кавашима (Японія), Ліллі Люле (Німеччина), Джайя Пелупессі (Нідерланди), Деніел Ши (США), Сента Симонд (Швейцарія), Сальваторе Вітале (Італія), Кармен Уінант (США), Чен Ци (Китай) та Діма Комаров (Росія).

Як заявили у журналі, цього року свої портфоліо на конкурс Foam Talent надіслали 1853 фотографи з 74 країн. Учасником міг стати будь-який автор молодше 35 років. Роботи фіналістів будуть опубліковані в 53-му числі видання, яке вийде в грудні.

У 2019 вони зможуть взяти участь в різних міжнародних виставках та конференціях, які пройдуть в Сан-Франциско, Нью-Йорку, Лондоні, Парижі та Франкфурті, а також отримають можливість потрапити в колекцію фонду Deutsche Börse Photography Foundation.

Валентин Бо народився у 1985 році у Луцьку. Він закінчив інститут архітектури «Львівської політехніки», зараз живе та працює в Києві. Валентин Бо - учасник фотогруп «4in1» та «Українська фотоальтернатива» (UPHA), співавтор фотокниги «Flow / Потік».

Роботи Валентина Бо часто зроблені у стилістиці гумористичного колажу. Вони виставлялися в київській «Я галереї», стокгольмській Galleri KG52 тощо.

У 2014 році у рамках проекту Fashion Week Internationale Валентин Бо влаштував зйомки у Межигір'ї у колишній резиденції екс-президента України Віктора Януковича.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Львівська облрада заборонила російськомовну музику на території області
Львівська філармонія остаточно отримала національний статус
Пряма кулачна демократія
Угорці матимуть на Закарпатті власний телеканал
На Закарпатті склав мандат депутат районної ради, у якого знайшли угорський паспорт
Не схильний до діалогу
Суд наклав арешт на майно Володимира Омеляна
У НАБУ назвали фейком інформацію встановлення «жучків» у кабінеті Холодницького
З’явилося відео, як у Береговому українцям видають угорські паспорти під клятву та шампанське
Урочисте відкриття львівського 25 Book Forum перенесли спеціально для президента