Вистави у Львові 31 серпня-1 вересня

14:00, 28 серпня 2013

Цими вихідними у Львові для театроманів - класика від Оперного театру, а також сучасний погляд на Ніцше та Беккета від курбасівців.

  • 31 серпня, 18:00 Оперний театр, пр-т. Свободи, 28
    Опера "Любовний напій"
    В обідню пору в маєтку Адіни селяни відпочивають, смакуючи вино. Серед них і Неморіно, який безмежно кохає Адіну. Вона ж не відповідає на його почуття. Усі це знають, її подружка Джанетта разом із іншими дівчатами навіть злегка глузують із нього. З’являється Адіна. Вона розказує легенду про Трістана та Ізольду,яку щойно прочитала. З її розповіді Неморіно дізнається про магічний еліксир кохання, завдяки якому красуня Ізольда палко покохала Трістана. Ця історія та думка про любовний напій схвилювала юнака.
  • 31 серпня, 19:00 Театр ім. Л. Курбаса, вул. Л. Курбаса, 3
    Вистава "Так сказав Заратустра"
    Проект «Геть від Заратустри» — спроба драматурга Кліма та режисера Володимира Кучинського театральними засобами осмислити кризу українського суспільства, пропустивши свої думки крізь призму одного з найвідоміших європейських філософських творів «Так казав Заратустра» Фрідріха Ніцше.
  • 1 вересня, 12:00 Оперний театр, пр-т. Свободи, 28
    Балет "Даремна обережність"
    Дочка фермерші Марцеліни Ліза кохає бідного селянина Колена, але зустрічаються вони таємно від матері, яка прагне віддати дочку за глуповатого Нікеза, сина багатого відкупщика Мішо. Марцеліна примушує Лізу все робити вдома по господарству, не спускаючи з неї очей. Під час сватання Нікеза Лізі та Колену, який чекав за хатою, вдається втекти.
  • 1 вересня, 18:00 Оперний театр, пр-т. Свободи, 28
    Опера "Трубадур"
    Варта охороняє замок графа ді Луни. Феррандо розповідає, що коли граф ді Луна та його брат були ще немовлятами, до замку потрапила стара циганка. Незабаром одне з немовлят тяжко захворіло. Вважаючи, що це сталося від чародійства, старий граф наказав розшукати циганку і спалити її на вогнищі.
  • 1 вересня, 19:00 Театр ім. Л. Курбаса, вул. Л. Курбаса, 3
    Вистава "Чекаючи на Годо
    Про що завгодно ставлять «Годо» — про диваків, дурнів, філософів. Курбасівці своєчасно підстелили соломку, убезпечивши себе від можливої поразки, поставивши і зігравши... про себе. Про акторів.