Виставки у Львові 13-14 квітня

00:15, 11 квітня 2013

На вихідних 13-14 квітня львів'яни зможуть відвідати виставку молодого художника Дем’яна Перетятка, студентську фотовиставку, а також виставку у техніці графічного "живопису" Вікторії Проців.

13-14 квітня. Виставка молодого художника Дем’яна Перетятка. Паб-ресторан L'UFT (вул.Коперника, 17)

Світоглядні, композиційні і технологічні знахідки художника не залишили байдужими жодного, від молоді до маститих фахівців у різних галузях культури. Дем’ян Перетятко - Народився в м. Львові (1991 рік). Студент Львівської Національної Академії Мистецтв.

13-14 квітня. Фотовиставка "Світ очима студента-2013". Італійський дворик (пл. Ринок, 6)

Втретє в нашому місті відбудеться фотовиставка «Світ очима студента». Вона дає можливість студентам-фотографам продемонструвати львів’янам свої роботи, подивитись на фотографії колег по цеху. «Світ очима студента» - унікальна фотовиставка, адже її організовують студенти для студентів. Компетентне журі, пам’ятні нагороди, насолода від творів талановитої молоді – все це на «Світ очима студента-2013».

13-14 квітня. Виставка Ігора Зілінка «Сакральне». ІконАрт (вул. Вірменська, 26).

Ігор Зілінко добре відомий в Україні й на малій батьківщині в Тернополі насамперед як графік – майстер рисунку й естампної графіки (офорт, суха голка, акватинта, літографія, лінорит). Це засвідчують численні персональні та групові виставки, в яких автор бере активну участь вже від середини 1970-х років. На усіх етапах творчості художник звертався ще й до кераміки, скульптури, монументального та станкового живопису.

13-14 квітня. Виставка Вікторії Проців «Коли трави були вищі за нас». Галерея сучасного мистецтва "Зелена канапа" (вул. Вірменська, 7).

Художниця, що працює в ілюстративній за стилістикою авторській техніці «графічного» живопису  по тканині завжди апелювала до теми дитинства. Тепер ж у новому статусі -  мами вона спостерігає за дитиною  і сама залишаючись дитиною , отримує щоденне натхнення для створення своїх милих сюжетних композицій.

 

13-14 квітня. Фотовиставка Кирила Горішного "Україна між Сходом і Заходом" (2008 - 2013 рр.). "Грушевський cinema jazz" (проспект Шевченка, 28).

Проект "Українці між Сходом і Заходом" французького фотографа українського походження Кирила Горішного відтворює крізь галерею портретів ще зовсім маловідоме й часто подане в карикатурному вигляді суспільство. Без претензії на етнографічне дослідження, він подає суб’єктивний погляд автора на українців у різних соціокультурних та професійних середовищах.

13-14 квітня. Виставка Марії Дроздової «Хмари. Невидимі кришталі». Дзиґа (вул. Вірменська, 35).

Комп'ютерні колажі, інсталяція. Хмари - душа не одухотвореного. Набуваючи форми кого- чи чого-небудь демонструють фрагменти долі, допомагаючи розуміти канон очевидного - придумане є реальністю.

13-14 квітня. Виставка художнього текстилю «Текстильні перехрестя». Музей народної архітектури і побуту "Шевченківський гай" (вул.Чернеча Гора, 1).

Експозиція поєднує роботи різного тематичного спрямування, виконані класичними та авторськими текстильними техніками: гобелен, розпис по тканині, квілт, текстильний колаж тощо. «Текстильні перехрестя» – це мозаїчна панорама художнього текстилю в презентації вихованців Львівської національної академії мистецтв та Інституту мистецтв Прикарпатського університету ім. В. Стефаника – Тетяни Коваль-Вишківської, Юлії Фадєєвої, Олега Чуйка та Ольги Ямборко.

13-14 квітня. Виставка «Таємниці планети Коко». Порохова Вежа (вул. Підвальна, 4).

Виставка Дитячої Творчості від студії Коко. Вхід вільний.

13-14 квітня. Виставка «Українські народні прикраси з бісеру». Мамина світлиця (вул. Вірменська, 8).

Роботи Лідії та Надії Остапченко.

13-14 квітня. Виставка присвячена 40-річчю Львівського музея історії релігії. Площа Музейна, 1.

Мета виставки – ознайомлення відвідувача з історією та діяльністю музея починаючи з 1973 року, коли ідейні засади релігії зазнавали критики, і до 2013 року, коли головна увага роботи музейчиків спрямована на формування поняття релігія як духовного феномену світових культур, їх обрядово-культові дії.

13-14 квітня. Персональна виставка Зеновія Флінти. Арт-галерея "Primus" (вул. Лесі Українки, 16/5).

Виставка присвячена пам’яті Зеновія Флінти, якого вже немає серед нас 25 років. 1968-м роком датуються перші твори, виконані у мішаній техніці на картоні і папері з багатою колірною і фактурною палітрою, притаманною тільки Зеновію Флінті. Саме ці роботи складають основну частину цієї виставки, разом з ще не експонованими раніше графічними враженнями в контрастній чорно-біло-червоній гамі. Вперше виставлена графіка є лише малою часткою доробку 1968-го року і графічної спадщини загалом.

13-14 квітня. Виставка живопису Романа та Надії Федини «Люб’ю з любком танцювати, що файно трісесі…». Кав'ярня-галерея "Штука" (вул. Котлярська, 8).

Багатство гуцульської культури не втискається в полотно, що спонукає якнайшвидше перебігти очима до наступного: гармонійна природа з вигадливими лініями гірських вершин, святочні обряди, вівчарі, вправні скрипалі і трембітарі, зграбні танцюючі постаті… А потім з початку ще раз, і ще.

13-14 квітня. «Майстер Пінзель – легенда і реальність». Львівська галерея мистецтв (вул. Стефаника, 3).

У залах Львівської національної галереї мистецтв , експонуватиметься виставка «Майстер Пінзель – легенда і реальність» до завершення ремонтно-відновлювальних робіт приміщення музею «Львівська барокова скульптура XVIII ст. Творчість І.Г.Пінзеля». Вартість: 5-10 грн.