Виставки у Львові 6-7 липня

16:37, 3 липня 2013

Цими вихідними у місті покажуть роботи молодих художників, фотографії випускників школи ім. Дієго Марадони, а також оригінальний арт-проект Лувр у Львові.

  • 6-7 липня Щось цікаве (пл. Ринок, 13)
    Арт-проект Оксани Гавриляк "Штучки"
    Оксана Гавриляк – талановита канадська художниця, що приїхала до Львова із виставкою своїх ШТУЧОК. Останні 5 років працює у галузі стріт-арту та народного мистецтва.
  • 6-7 липня Львівський Палац мистецтв" (вул. Коперника, 17)
    Виставка молодих художників "У вічі випадковості"
    Цього разу організатори зібрали експозицію надто різних і геть незнайомих між собою художників, яких об'єднує наш проект та бажання творити. Поміж тим незнайомі люди відтворюють єдину суть, хапаються за ідею "на двох" і зрідка читають думки один одного.
  • 6-7 липня Львівський Палац мистецтв" (вул. Коперника, 17)
    Арт-проект Лувр у Львові
    Арт-центр Я Галерея спільно зі Львівським Палацом Мистецтв презентують проект відомих львівських художників «Нові старі майстри» ламають музейні стереотипи. Художники Євген Равський та Володимир Костирко майже весь липень презентують новий проект у стінах Львівського Палацу Мистецтв.
  • 6-7 липня Кав'ярня-галерея "Штука" (вул. Котлярська, 8)
    Виставка Ганни-Оксани Липи «Цинамон. Калейдоскоп бажань»
    Ганна-Оксана Липа – заслужений художник України; відомий, талановитий і визнаний митець у галузі декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва. Стилі: кераміка та графіка.
  • 6-7 липня Арт-кав’ярня "Квартира 35" (вул. Вірменська, 35)
    Виставка випускників Школи фотографії імені Дієґо Марадони
    Завдяки вмілим викладачам, цікавим практичним заняттям як у студії так і в місті - молоді львівські фототаланти отримали чудову можливість проявити себе й своє концептуальне бачення крізь об'єктив камер...Що з того вишло - можна буде побачити протягом місяця у арт-кав’ярні "Квартира 35".
  • 6-7 липня "Тюрма на Лонцького" (вул. Степана Бандери, 1)
    Фотовиставка Олександра Глядєлова «Неволя»
    На своїх світлинах автор вдумливо і вправно вибудовує драматургію чорно-білого кадру — життя, побачене співчутливою душею. Тематику фотосерій Глядєлова прийнято вважати соціальною: знедолені діти, дно життя, лікарні, тюрми тощо, однак насправді вона гуманістична.
  • 6-7 липня Галерея сучасного мистецтва "Зелена канапа" (вул. Вірменська, 7)
    Виставка «Кімната естампу» Василя Савченка
    Йому 19 і він випускник кафедри розпису у львівському коледжі декоративного та ужиткового мистецтва імені Труша та дійсний студент кафедри Монументального Живопису у Львівській Академії мистецтв. На виставці художник покаже найновіші твори виконані у техніках ліногравюри та офорту: акватинта, мецотинта. Серію абстрактних творів цукрового офорту “резерваш”, яку назвав «Цукрова абстракція». Родзинкою ж стане монументальна графічна робота, розміром 2х5 м.
  • 6-7 липня вул. Кубійовича, 38
    Виставка польського дизайну UNPOLISHED
    Відвідувачі матимукть змогу оцінити роботи, запроектованих п’ятнадцятьма польськими дизайнерами. В експозиції, зокрема, відомі та неодноразово відзначені нагородами стільці Оскара Зєнти, вироби зі скла та порцеляни Богдана Косака, Каріни Марусіньскої, Моніки Патушиньскої, а також відзначені нагородою red dot «надувні» софи «Маляфора» чи унікальні килими дуету Чоп/Русін
  • 6-7 липня вул. Огієнка, 18 а
    Виставка Володимира Танського «Несподіваний Львів»
    Виставка проводиться в пам’ять про художника. Стиль: графіка.
  • 29-30 червня Мистецька галерея Гері Боумена (вул. Наливайка, 18)
    Виставка робіт Назара Гулина
    Життя Назара Гулина обірвалося на 33 році. Дата - трагічна і символічна. Фізична відсутність митця заставляє по-особливому оцінювати його полотна та актуальні творчі ідеї, позбавлені подальшого авторського розвитку. Динамічною і живою залишається насамперед їхня духовна основа та випромінювана досі потужна енергія.
  • 29-30 червня Дзиґа (вул. Вірменська, 35)
    Артпроект Олега Перковського "Щось тут не так"
    Виставка містить графічні роботи в межах А4 формату та менших за розміром замальованих паперів, намальованих протягом останніх семи років. Ці формати сприяють сприяють чистій імпровізації, особливо у взаємодії із сканером, монітором, принтером etc. Процес не спинився, це чек-пойнт.
  • 29-30 червня Щось цікаве (пл. Ринок, 13)
    Виставка фотографій Марти Сирко "Живий простір"
    Марта Сирко, юна фотохудожниця, якій 18 років. Займається фотографією 3 роки, в стилі найбільше імпонує портрет,та на цій виставці представлено концепт ,який дівчина хоче виразити за допомогою своїх робіт,це бачення людей та життя їх у просторі, якого насправді не існує,який насправді лише оболонка,і в кожного оболонка своя.
  • 29-30 червня Бекерай-кав’ярня "Віденські булочки" (пл. Катедральна, 3)
    Фотовиставка Марти Швець «Мій L’viv»
    Фотороботи Марти Швець специфічно та вдумливо демонструють внутрішню буденність Львова, безліч дрібних фрагментів, зауважених авторкою, складають для глядача образну карту міста - міста з барвистим культурним та історичним надбанням.
  • 29-30 червня Ресторан імпровізацій Грушевський cinema jazz (пр. Шевченка, 28)
    Виставка Олени Онуфрів "Provence mon amour"
    Олена Онуфрів - відома українська художниця, персональні виставки якої проходять в багатьох українських та європейських містах. Роботи знаходяться в приватних колекціях України, Польщі, Великобританії, Ірландії, Австрії, США, Канади, Іспанії, Німеччини, Фінляндії, Туреччини, Сінгапуру.
  • 29-30 червня Музей Ідей (вул. Валова, 18-а)
    Виставка Діалог
    На виставці побачите живописні, графічні та скульптурні роботи виконані у як традиційних так і сучасних техніках і матеріалах, інсталяційні об’єкти, відео-арт, на відкритті можливе виконання перформансу. Також можливі роботи поза галерейним простором.
  • 29-30 червня "Львівський Палац мистецтв" (вул. Коперника, 17)
    Виставка Томаша Доманьскі "Програма переробки"
    "Програма переробки" - це абстрактні колажі, геометричні та органічні матерії із вишуканою колористикою, просторові об'єкти-скульптури. М´яке ганчір´я для підлоги з перемеленого старого одягу, шматки картону з макулатури, шматки шкіри, залишки їжі: використані чайні пакетики, яєчна шкарлупа, шкірка від ковбаси чи з копченої скумбрії, засушені комахи, миші, птахи і кішки - а навіть обрізки нігтів. Це матеріали, з яких Tомаш Доманьскі виконав твори, що входять до циклу під назвою "Програма переробки".