Військових та медиків Львівщини безкоштовно вакцинуватимуть від кору

13 липня

В Україні безкоштовно вакцинують від кору людей, які в групі ризику. До таких належать медики, освітяни, військові та студенти. Тож вакцина для них упродовж 2018 року буде безкоштовна.

Епідеміологи зазначають: на Львівщині від початку року на кір захворіли майже п'ять тисяч людей, із них більшість ‒ це діти. Минулого тижня цю недугу підхопили понад три сотні людей.

Медики закликають вакцинувати дітей у віці одного та шести років. Вакцини на Львівщині достатньо і для дітей, і для людей із групи ризику та всіх охочих . Вакцина ‒ продукт бельгійського виробництва, що має одразу захищати від кору, краснухи та паротиту. Медики ж очікують підвищення захворюваності на кір на початку осені.

«Кір не вибирає віку. Він може уражати дитину чи дорослого любого віку. У вересні захворюваність може ще збільшитися. Тому що їдуть відпочивати, їдуть в дитячі табори, діти спілкуються. Десь випадок кору. Потім приїжджають, і вірус продовжує циркулювати», ‒ зазначила експертка з епідеміології департаменту охорони здоров'я ЛОДА Оксана Пушкарьова.

Нагадаємо, наприкінці червня близько 200 військових, що проходять підготовку на Яворівському полігоні, захворіли на кір. Військові медики уже локалізували і ліквідували спалах захворювання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Львів’янин Андрій Демчук став чемпіоном Європи із фехтування на візках
Апеляційний суд обрав запобіжний захід підозрюваному в убивстві чоловіка у Львові
Мораторій на Конституцію в окремо взятій області
Головні новини Львова за 25 вересня
РАГУlive. Випуск за 25 вересня
Від бароко до Телеграм-бота
На Сихові невідомі вкинули гранату в автомобіль кримчанина
Порошенко несподівано повернувся у трійку лідерів президентського рейтингу
«Золотий лев» без коштів та з присвятою Каролю Войтилі
«Не знаю жодного випадку, щоб когось судили за зараження гепатитом»