Візит Януковича в Росію відбудеться в будь-якому разі, – Герман

12:55, 18 грудня 2012

Візит президента України Віктора Януковича в Москву відбудеться в будь-якому разі.Про це сказала депутат фракції Партії регіонів Ганна Герман.

"Я вірю, що прийде час і для цього візиту. Я вірю, що цей візит до Москви, який обов'язково відбудеться, відповідатиме тим інтересам, які необхідні Україні", - сказала вона.

Відповідаючи на запитання, чи не пов'язане перенесення візиту до Росії з визначенням дати саміту Україна-ЄС у Брюсселі, Г.Герман сказала: «Я не думаю, що одне до іншого має якесь відношення».

«Україна задекларувала себе, як міст між сходом і заходом, і це було і залишається пріоритетом нашої політики об'єднувальної ланки між сходом і заходом», - сказала вона, додавши, що візити, як до Європи, так і до РФ можуть лише посилити і доповнити процеси співпраці України зі своїми міжнародними партнерами.

Оперативні, достовірні і найважливіші новини тут Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google Додати

Нагадаємо, 18 грудня президент Віктор Янукович переніс робочий візит до Росії. Під час зустрічі із президентом Росії Володимиром Путіним Янукович мав обговорити вироблення взаємоприйнятого механізму взаємодії України з Митним союзом Росії, Білорусі та Казахстану.

Прес-служба президента повідомила: "Для успішної реалізації цих домовленостей необхідні додаткові консультації на експертному рівні. У зв'язку з цим сторони домовилися про перенесення строків візиту".

Водночас джерело Інтерфакс-Україна поінформувало, що Київ і Москва так і не змогли досягти згоди з приводу умов приєднання України до окремих положень статуту Митного союзу, тому зустріч глав двох держав перенесено.