ВК «Барком-Кажани» напередодні єврокубків розбив аутсайдера Суперліги «Фаворит»

19:49, 19 грудня 2016

Львівські «Кажани» без труднощів розгромили суперників з Лубен. В обох матчах наші волейболісти здобули перемогу з максимальним рахунком 3:0. Фаворит Суперліги, львівський «Барком-Кажани» зустрічається з лубенським «Фаворитом». Рахунок одразу зростає на користь господарів. Тренер гостей мав, що сказати.

«Гравці молоді, не достатньо досвіду. Багатьом по 17-18 років, більшість таких ігор у минулому сезоні навіть не бачили», ― пояснює тренер СК «Фаворит» Олександр Ткачук.

Підтримати своїх «кажанів» прийшов і ветеран львівської команди Володимир Пилипів. Цього сезону спортсмен закінчив волейбольну кар`єру, та «кров вампіра» у його жилах не розлучає його із партнерами й дотепер.

«За командою я не сумую через те, що я весь час з ними бачуся. Я їх весь час підтримую морально, тому сумувати нема часу ― я весь час з ними», ― розповідає Пилипів.

Після вдало зіграної другої партії Крастіньш дав можливість молодим гравцям розправити крила. Суперник відчув собі рівних і до середини третьої партії навіть вийшов уперед. Та перевести гру до четвертого сету підопічним Олександра Ткачука таки не вдалось.

«Ми вийшли в третій партії. Почали добре. А потім коли кілька м`ячів не взяли, помилялися, настрій впав і важче було грати. Там пішла сильніша подача, а в нас слабший прийом», ― пояснив волейболіст з Полтавщини Олександр Туровський.

У результаті заслужений 3:0 від львівської команди, і хороше тренування перед єврокубковим поєдинком у Сербії з «Войводіною». Лідери суперліги вдома обіграли свого європейського суперника з рахунком 3:1. Як складеться виїзна гра із сербськими волейболістами ― стане відомо вже у середу.