Влада Львова взялася за вилучення землі під новий термінал Львівського аеропорту

15:17, 26 лютого 2009

"Для будівництва нового терміналу ДП "Міжнародний аеропорт "Львів" та дороги від вул. Вернадського до вул. Стрийської буде вилучено та викуплено земельні ділянки у землекористувачів", - повідомив сьогодні 26 лютого, під час брифінгу заступник начальника управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин Львівської міської ради Ігор Гуменчук.

За словами Ігоря Гуменчука, з вилученням землі під новий термінал проблем наразі немає. "Оскілки держава виділила ДП "Міжнародний аеропорт "Львів" кошти на викуп і вилучення землі і майна, яке потрапляє у межі нового терміналу, місто цим фактично не займатиметься. Міська рада провела роботу щодо визначення характеру землеволодінь. Ці матеріали вже скеровано у аеропорт", - розповів І.Гуменчук.

Натомість є певні труднощі щодо вилучення землі під будівництво дороги від вул. Вернадського до вул. Стрийської. "Частина цієї дороги землі пролягатиме на території міста, а інша - на території Зубрянської сільської ради. Там земля розпайована. Відтак, доведеться контактувати з сільрадою та Пустомитівською РДА щодо врегулювання цих проблем. Ми вже скерували відповідні листи до зазначених органів", - зазначив Ігор Гуменчук.