У четвер, 25 червня, о 22:00 в чергову частину ДАІ Львова зателефонував невідомий та повідомив, що будівлю ДАІ міста Львова, що на вул. Городоцькій, 124, заміновано. Жодних вимог, виконання яких могло б запобігти вибуху, анонім не висував.
На місці працювали представники слідчо-оперативної групи міліції, кінолог, вибухотехніки та експерти Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру ГУМВС України у Львівській області, а також представники інших служб, йдеться в повідомленні прес-служби ГУМВС України у Львівській області.
Працівники міліції ретельно оглянули приміщення, вибухонебезпечних предметів не виявили.
Зараз намагаються встановити особу аноніма, який завідомо неправдиво повідомив про замінування ДАІ міста Львова.
Оперативні, достовірні і найважливіші новини тут Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google ДодатиВирішується питання про відкриття кримінального провадження.
Нагадаємо, вдень 25 червня вибухівку шукали і в «Альфа-Банку» на площі Ринок у Львові. Тоді повідомлення про замінування також не підтвердилося. Окрім того, зранку того ж дня невідомі підірвали гранатою міліцейське авто біля райвідділу. Постраждав 23-річний лейтенант міліції. Злочинців оголосили в розшук.