Водіїв попереджають про ускладнення на дорогах через туман

21:30, 30 грудня 2013

Державтоінспекція попереджає водіїв про погану видимість на дорогах у наступні три доби через тумани. Про це повідомили у прес-службі департаменту ДАІ МВС України.

«У наступні три доби в Україні місцями тумани. За повідомленням Гідрометцентру, 31 грудня - 2 січня в Україні місцями тумани, видимість 200-500 м, слабка ожеледь», – йдеться у повідомленні ДАІ.

Державтоінспекція нагадує, що під час руху в умовах недостатньої видимості потрібно бути гранично уважними та обережними, суворо дотримуватися вимог Правил дорожнього руху. «При тумані відстань до об’єкту, здається в кілька разів більше, ніж є насправді», - зазначили в ДАІ і додали, що при потраплянні в смугу туману водіям необхідно максимально знизити швидкість і збільшити дистанцію до транспортних засобів, що рухаються попереду.

Крім того, ДАІ радить водіям рухатися з включеним ближнім світлом фар (чи протитуманними фарами), відмовитися від ризикованих маневрувань.