Волейбол. "Кажани" приймали "Хімпром"

Кажани приймали Хімпром

21:34, 3 лютого 2014

У черговому турі Суперліги у гості до наших “Кажанів” приїхали одні із лідерів волейбольної Cупеліги - сумські “хіміки”. Першу зустріч упевнено виграв “Хімпром” 0:3.

А от старт другого поєдинку він провалює. “Вампіри” ж діють злагоджено: стабільно подають, упевнено приймають та агресивно атакують. Тому перший сет записують до свого активу — 25:20.

Але й цього уроку гості не засвоїли. Початок другого сету знову за “кажанами”. “Вампіри” дуже швидко заробляють гандикап. Під завісу партії “Хімпром” виграє м'яч за м'ячем і від переваги “вампірів” не залишається і сліду. Але врешті “кажани” показують характер і на зубах виривають перемогу 25:23.

А от у третьому сеті боротьби не вийшло. Господарі просто не помічають гостей і дуже швидко дають зрозуміти: на кам-бек сумчанам розраховувати зась. “Хіміки” нервують.
25:14 у третій партії і 3-0 у підсумку. Упевнений та навіть сенсаційний реванш “кажанів”.