Волейболісти "Баркома" приймали "Буревісник"

Кажани пролетіли

21:50, 15 жовтня 2013

Попити крові у чернігівського "Буревісника" львівським волейбольним "кажанам" уже замало.

Перший матч проти чернігівців господарі програли 1:3, тому у другому мали брати реванш та нарешті набирати свої перші очки у Суперлізі.

На другий поєдинок проти "Буревісника" галичани вийшли дуже мотивованими. Господарі на рівних протистоять суперникові, але у вирішальний момент їм не вистачає сміливості. 21:25 - гості повели перед.

На старті другого сету "Буревісник" втікає у відрив, але "кажани" мобілізуються і під завісу партії уже дихають гостям у потилицю. Проте, зрівняти рахунок "баркомівці" так і не змогли. 23:25 - і чернігівці уже за крок від перемоги.

Але у третьому сеті усе перевертається з ніг на голову. "Кажани" виграють подачу за подачею і справедливо тріумфують 25:18.

Домінують господарі і на старті четвертої партії. Львів'яни виграють м'яч за м'ячем і дуже швидко заробляють гандикап. Надія зажевріла, але дуже швидко згасла. Гості вчасно взялися за голову і дуже швидко повернули усе на свої місця.

17:25 у сеті і 3:1 у матчі - перемога "Буревісника". "Кажани" ж перші очки у Суперлізі спробують набрати у Сумах проти тамтешнього "Хімпрому".