Волейбольний старт. У Львові розпочалась боротьба за Кубок Лева

Кубок Лева

19:58, 29 серпня 2013

Перші міжнародні змагання зібрали у нашому місті найсильніші команди Вищої та Суперліги. Позмагатись приїхали і українські, і закордонні волейболісти.

Перший день турніру відкривають господарі. На майданчику львівські “кажани” зустрічаються із волейболістами із міста Суми. Оновлений склад колишніх “баркомівців” спочатку тільки зіграється. Тому перші дві партії завершуються програшем.

Третя партія демонструє вже більш злагоджену гру підопічних Михальчука. Проте, пріоритет все ж на боці гостей. Третя перемога сумчан завершує гру із рахунком 3:0.

Добрий шанс перевірити себе напередодні більш серйозних ігор мають і дві наступні команди – “Фаворит” із міста Лубни та “Марко” із Білорусії. Перші дві партії гри - по черзі показують міць обидвох команд.

У третьому сеті перемогу знову отримують білоруси. Підтверджують силу своєї оновленої команди вони і в 4 партії. Забиваючи останній переможний м’яч, радіють самі та аплодують вболівальникам.

Триватимуть волейбольні баталії до суботи. Саме тоді визначиться і переможець. А наступні ігри розпочнуться вже у п’ятницю о 9:30.